Les Sables d'Or

Les Sables d'Or, Francie, Lví zátoka, 12.5.2018, Bez stravy
Les Sables d'Or
LM
Termín:
Načítám ... 12.5. – 19.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:134282954
1 217 Kč (-0 %)
Ubytování
Rezidence je tvořena několika budovami asi 50 metrů od pláže s přímým přístupem. Třípatrové budovy jsou bez výtahu. Obchody se nalézají asi 500 metrů. K dispozici je od půlky června do půlky září venkovní bazén. Každý apartmán má k dispozici zdarma jedno parkovací místo. Domácí mazlíčci jsou akceptováni.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 28 m2, kuchyňský kout (elektrický sporák, mini-trouba, lednice, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí nebo 2 lůžky, koupelna se sprchou a oddělené WC.

Apartmán pro 6 osoby - AP6, cca 38 m2, kuchyňský kout (elektrický sporák, mini-trouba, lednice, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, pokoj s 2 lůžky nebo manželskou postelí nebo patrovou postelí, koupelna se sprchou a oddělené WC.

Apartmán pro 8 osoby - AP8, cca 45 m2, kuchyňský kout (elektrický sporák, mini-trouba, lednice, myčka nádobí), obvykle obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, pokoj s 2 lůžky, mezanin s 2 lůžky, koupelna se sprchou a oddělené WC. V některých apartmánech může být i jiné uspořádání lůžek, např. patrová postel.
Poloha
Vias Plage je malebné městečko s rodinnou atmosférou, které se nachází 10 km od města Cap d’Agde a stejně
jako předchozí Valras Palge leží poblíž známých měst Narbonne a Bezier. Uchvátí Vás krásná, 7 km dlouhá písečná pláž, která se nachází jen 50 metrů od rezidence.
Stravování
vlastní.
Náš názor
Vhodné místo především pro pobyt klidný pobyt u Středozemního moře i možnost zajímavých výletů do okolí. V okolí několik kempů, menší množství restaurací a zábavních podniků. Nedoporučujeme pro ty, co mají rádi korzování po promenádách a návštěvu zábavních podniků. Ve středisku je od půlky června otevřen menší zábavní park Europark – www.europarkvias.com.
Cena autem/apartmán zahrnuje
7 nocí, spotřebu energií, venkovní parkoviště.
Cena vlastní dopravou nezahrnuje
vratnou kauci 300 Eur / apartmán (karty akceptovány), pobytovou taxu cca 0,80 EUR / osoba/ den (děti do 18 let zdarma), komplexní pojištění, delegátský servis.
Poznámka k ceně vlastní dopravou
všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dipozici) je nutno ověřit u francouzského partnera zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na adresu francie@ckinex.cz. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování vám zašleme do 24 hodin.
Dopňující informace
pronájem TV 40 EUR/týden
pronájem povlečení 12 EUR
pronájem dětské postýlky, židličky a vaničky 25 EUR / týden
příplatek za zvíře (platné očkování a průkaz) 50 EUR / týden
internet 20 EUR / týden
ubytování je vždy na vyžádání, nutno zaslat jméno, příjmení a datum narození alespoň jedné osoby
Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK